Gminny Konkurs Informatyczny – XVI edycja

5.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku odbyła się XVI edycja Gminnego Konkursu Informatycznego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z czterech uczniów wybranych z klas V-VIII. Byli to: Dawid Rosiak, Magdalena Krzyżewska, Jakub Karpiński i Adam Siekierski. Do konkursu przystąpiło pięć szkół podstawowych z terenu gminy Nasielsk. Dzieci rozwiązywały zadania teoretyczne w formie testu oraz zadania praktyczne wykonywane na komputerze.

Tydzień później nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Nasi uczniowie spisali się na medal, dzięki czemu w klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zdobyła III miejsce. W klasyfikacji indywidualnej najlepsze miejsca osiągnęli Dawid Rosiak – II miejsce oraz Magdalena Krzyżewska – III miejsce.  Dziękujemy organizatorom za przygotowanie konkursu i serdecznie gratulujemy naszym uczniom bardzo dobrych wyników, które mamy nadzieję przyczynią się do jeszcze większego zainteresowania informatyką.

Przewiń w górę