Wizyta Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego

19 marca 2024 roku Ksiądz Biskup Mirosław Milewski, odbywając wizytę kanoniczną w parafii pw. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie odwiedził naszą szkołę w towarzystwie księdza proboszcza i księdza sekretarza. Społeczność szkolna zebrała się na hali, aby uroczyście powitać niecodziennego gościa. Duchowny został przywitany przez delegację dzieci oraz Panią Dyrektor Joannę Zadrożną. Uczniowie klasy VI i VIII przedstawili program pt. „Wierzę”, w którym ukazali autorytety XX wieku, jako wzorce dla dzisiejszej młodzieży i najwyższą wartość, jakim jest Jezus . Ksiądz Biskup podziękował dzieciom, nauczycielom i skierował do wszystkich przesłanie dotyczące wartości. Arcypasterz dokonał wpisu do kroniki szkolnej, następnie przechadząjąc się po szkole podziwiał jej piękno i przyjazne, domowe warunki.

Na tą okoliczność dekorację przygotowała p. Katarzyna Pelkowska, śpiewu uczyła p. Beata Czajkowska, zaś za całość odpowiadała katechetka p. Teresa Wrońska.

Przewiń w górę